PŘÍRODNÍ PARFÉM ŠAMANKA

Konečně jsem plně spokojená s výsledkem. 

Parfém Šamanka může jít do světa k přátelům a známým. 

Něco vám o ni povím. Šamanka je ve spojení s živly, s přírodou. Ví, že vše je propojeno a podle toho se chová. Umí to koulet se svými záměry. Je hluboce silná a přitom plná něhy, je vitální, svůdná a má jiskru. Taková je i vůně parfému Šamanka. Je to pro ty z vás, kdo cítíte volání divočiny, nebo už kráčíte po jejích stezkách. Nechte se doprovázet olejovým parfémem s přírodními esenciálními oleji, volenými pro podporu takové ženy. 

V základu parfému Šamanka najdete:

 • Pačuli, která uzemňuje mysl a je ideální pro duševně aktivní jedince. Uvolňuje plodnou představivost k tvoření a probouzí hojnost v našich životech.
 • Cedr jako jeden z nejstarších stromů nám připomíná důležitost rituálů, přivolání duchovní síly a ochrany. V dobách krize dodává sílu přeměnit negativní situaci do zkušenosti.
 • Benzoe je vhodný pro ty, kdo provozují tzv. „duševní výlety“. Tato pryskyřice je astrologicky spojena s Venuší a tudíž inspiruje naši schopnost pečovat jak o sebe, tak o druhé. Stejně jako kadidlo, pomáhá zklidňovat naši mysl a rozvíjí soustředění. Oba jsou ideálními pomocníky při meditaci.
 • Kadidlo nám navíc může pomoci osvobodit se od přebytečných světských záležitostí. Proto je i tak hojně používáno při mších svatých.

Srdce parfému Šamanka je otevřené a najdeme v něm:

 • Levanduli asi není potřeba zvlášť představovat. Jen zmíním, že sv. Hildegarda z Bingenu ji radila používat pro „udržování čistého charakteru“.
 • Růže damašská je svatou růži, byla zasvěcena řecké bohyni Afrodité a je symbolem boží lásky ke světu.
 • Růžové dřevo nese krásný latinský botanický název Aniba rosaeodora. Kdybych byla šlechtična, chtěla bych se takto jmenovat :). Stimuluje naše smysli hlubokým a jemným tónem. Umí zahladit nejen vrásky, ale také smutek a vyčerpání.
 • Skořice podporuje kreativitu a podněcuje k novým nápadům. Když nám chybí motivace, skořice je tu, aby nás pošťouchla s chutí do akce. Na fyzické rovině je po staletí používána k léčení oběhových a zažívacích potíží.

Hlava parfému Šamanka obsahuje:

 • Jalovec nám dodává odvahu a neochvějnou rozhodnost. Jeho energetický potenciál je jasně spojen se schopností rozpouštět a čistit.
 • Citrón podporuje prokrvení, odstraňuje škodlivé látky v játrech a tím zbavuje od podrážděnosti, nespavosti a bolestech hlavy. Zmírňuje obavy z emocionální angažovanosti a ztráty sebe sama v jiné osobě.
 • Bergamot pomáhá znovu objevovat spontaneitu a optimismus. Jeho energetické vlastnosti mají přímý vztah k jeho schopnosti harmonizovat jaterní čchi, jejíž funkcí je udržovat volný a rovnoměrný tok vitální energie.
 • Ravensara prohlubuje vnitřní soustředění, abyste mohli dosáhnout duchovních a životních cílů. Navrací nám také sebedůvěru. Na fyzické úrovni posiluje imunitu a patří k prvotřídním antivirotikům.

Jak vidíte, parfém Šamanka celkem obsahuje 12 esenciálních olejů. Má to svůj dobrý záměr: 12 je měsíců v roce, 12 numerologicky dává číslo 3 a to je spojení mezi nebem a zemí, a tak dále a tak dále. Věřte mi, nedělám věci jen tak 🙂